RYSUNEK

Archi​​​​​​tekci od zarania dziejów posługiwali się szkicem, aby przelać na papier swoje inspiracje, wyobrażenia oraz pomysły.  I tak od szkicu zaczyna się kształtować cały projekt - koncepcja nakreślona na pustej kartce staje się trójwymiarową bryłą, która jest odzwierciedleniem twórczej myśli, początkiem kształtowania ARCHITEKTURY. W naszej pracowni wierzymy, że to właśnie SZKIC jest początkiem, nie tylko w drodze do swobodnego projektowania, ale również pierwszym krokiem do zostania Architektem. 

 

Szkoła rysunku MK Projekt, przygotowuje kandydatów na kierunki związanie z Architekturą oraz szeroko pojętym projektowaniem. Zagadnienie PERSPEKTYWY, która jest podstawą opanowania rysunku, opracowaliśmy w taki sposób, aby jak najprościej przekazać wiedzę z nią związaną. 

 

Co nas wyróżnia ?

 

- Małe grupy (do 6 osób), pozwalające na maksymalnie indywidualne podejście do ucznia. 

- Własne materiały oraz specjalnie opracowany program

- Atrakcyjne ceny

- Kameralna pracownia

- Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu

 

Jak wyglądają zajęcia ?

 

Na początku każdego, 4 - godzinnego spotkania przybliżymy Ci teorię związaną z konstrukcją perspektywy oraz podstawowych brył, zaczynając od prostych pojęć, takich jak horyzont, punkty zbiegu czy perspektywa . Po krótkim wstępie i omówieniu problemu, będziemy się starali przełożyć wszystko na papier :-) 

Na zajęciach nauczymy się zarówno odzwierciedlania martwej natury, jak i rysowania z wyobraźni. Przerobimy tematy egzaminacyjne z ubiegłych lat oraz nauczymy się przelewać na kartkę rzeczy, które siedzą Ci w głowie !

 

 

Zapraszamy na zajęcia także hobbystów i dzieci !

Zapisy trwają cały rok.